GRM31CR71C106KAC7K
TME
GRM31CR71C106KAC7K RSS 0.33 0.33 x 6000
MPN:
GRM31CR71C106KAC7K
Minimalne zamówienie:
6 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.77% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.32
Ilość [ x szt]: 30000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 16V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 330mm