GRM033C80G823ME19J
TME
GRM033C80G823ME19J RSS 0.01 0.01 x 50000
MPN:
GRM033C80G823ME19J
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.76% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 250000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 82nF; 4V; X6S; ±20%; SMD; 0201; 330mm