MCT0603MF6120BPW00
TME
RSS 2.01 2.01 x 20000
MPN:
MCT0603MF6120BPW00
Minimalne zamówienie:
20 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.12% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
2.01
Rezystor: thin film; SMD; 0603; 612Ω; 0,21W; ±0,1%; MCT0603; M; 75V