MCT0603MD6120BP500
TME
RSS 0.46 0.46 x 5000
MPN:
MCT0603MD6120BP500
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.26% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
0.46
Rezystor: thin film; SMD; 0603; 612Ω; 0,21W; ±0,1%; MCT0603; M; 75V