MCT06030E6120BP500
TME
MCT06030E6120BP500 RSS 0.53 0.53 x 5000
MPN:
MCT06030E6120BP500
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.23% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
0.53
Rezystor: thin film; SMD; 0603; 612Ω; 0,125W; ±0,1%; MCT0603; 0; 75V