MCT06030D6120BPW00
TME
MCT06030D6120BPW00 RSS 0.14 0.14 x 20000
MPN:
MCT06030D6120BPW00
Minimalne zamówienie:
20 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.14% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.14
Rezystor: thin film; SMD; 0603; 612Ω; 0,125W; ±0,1%; MCT0603; 0; 75V