MCT06030D6120DP500
TME
MCT06030D6120DP500 RSS 0.10 0.10 x 5000
MPN:
MCT06030D6120DP500
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.1% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.10
Rezystor: thin film; SMD; 0603; 612Ω; 0,125W; ±0,5%; MCT0603; 0; 75V