MCT0603MD6120BP100
TME
RSS 1.09 1.09 x 1000
MPN:
MCT0603MD6120BP100
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.45% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
1.09
Rezystor: thin film; SMD; 0603; 612Ω; 0,21W; ±0,1%; MCT0603; M; 75V