MCT06030C8201FP500
TME
MCT06030C8201FP500 RSS 0.07 0.07 x 5000
MPN:
MCT06030C8201FP500
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.3% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.07
Ilość [ x szt]: 10000+ 15000+ 25000+ 35000+ 50000+ 60000+ 125000+ 250000+ 500000+
Rezystor: thin film; SMD; 0603; 8,2kΩ; 0,125W; ±1%; MCT0603; 0; 75V