Przekaźnik bistabilny przemysłowy R4B-2014-23-B012-W 4P, 12 V DC, AgNi, IP 40, A00071
TIM SA
Przekaźnik bistabilny przemysłowy R4B-2014-23-B012-W 4P, 12 V DC, AgNi, IP 40, A00071 RSS 132.18 132.18 107.46 + VAT
MPN:
A00071
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.5% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
128.95
Przekaźnik bistabilny-przemysłowy R4B-2014-23-B012-W
● Liczba i rodzaj zestyków: 4P
● Napięcie znamionowe zestyków AC: 250V
● Znamionowy prąd obciążenia AC1: 6 A / 250 V AC
● Znamionowy prąd obciążenia DC1: 6 A / 24 V DC
● Trwałość mechaniczna (cykle): > 2 x 10⁷
● Pobór mocy DC: 1 W
● Wymiary: 28,6 x 21 x 35,5 mm
● Temperatura pracy: -20...+55°C