DRL-12V240W1EN Zasilacz na szynę DIN 12V 20A 240W Delta Electronics
TIM SA
RSS
201.33
163.68 + VAT
- MPN:
- DRL-12V240W1EN
- Kod:
- Producent:
- Delta Electronics
- ISBN:
- Zmiana ceny:
- +1.64% (09.12.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 1en
Napięcie wyj: 12V ( 10.8V -1 3.2V dc); Prąd wyj: 20A; Moc: 240W; Nap. wejściowe: 90-264 V ac