Omron G7L-1A-TUB-AC200/240 Power Relay 240V AC 30A 1 pole 1pc bag
Rapid Electronics
Omron G7L-1A-TUB-AC200/240 Power Relay 240V AC 30A 1 pole 1pc bag RSS 14.21 14.21 GBP73.49 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
G7L-1A-TUB-AC200/240
Kod:
Producent:
OMRON
ISBN:
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.07% (19.05.2025)
Poprzednia cena:
The Omron G7L-1A-TUB-AC200/240 power relay features a single pole single throw (SPST) configuration.
With a high current capacity of 30A, it operates effectively at 200-240Vac.