Panasonic Rezystor stały do montażu powierzchniowego 681 Ω 0805 ±1 % 0.5 W ±100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP06F6810V
RS Components
Panasonic Rezystor stały do montażu powierzchniowego 681 Ω 0805 ±1 % 0.5 W ±100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP06F6810V RSS 0.45 0.45 x 10