Powerbank solarny VOLTCRAFT VC-SPB-20.000 Maksymalny prąd ładowania 3 A 20000 mAh
Conrad Electronic
Powerbank solarny VOLTCRAFT VC-SPB-20.000 Maksymalny prąd ładowania 3 A 20000 mAh RSS 219.00 219.00 178.05 + VAT
MPN:
VC-14456835
Kod:
Producent:
Voltcraft
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.78% (30.03.2026)
Poprzednia cena:
209.00
Samowystarczalne zasilanie dla smartfonów i innych.
Prościej i bardziej ekologicznie nie może być: słońce dostarcza energię, a power bank przekazuje ją dalej. Za pomocą „powerbanku słonecznego 20 000 mAh z panelem słonecznym 8 W” można ładować aż trzy urządzenia jednocześnie. Wyjście PD gniazda USB-C® zapewnia aż 20 W mocy, co umożliwia szybkie ładowanie smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych.
Trwała technologia i inteligentne funkcje
Bezpieczeństwo i ochrona
„Powerbank słoneczny 20 000 mAh z panelem słonecznym 8 W” jest pyłoszczelny i bryzgoszczelny zgodnie z normą IP54 i dlatego nadaje się do użytku na zewnątrz. Dodatkowo elementy elektroniczne są zabezpieczone przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem, zwarciem i przegrzaniem. Do powerbanku dołączony jest kabel USB-C® i praktyczny pasek na rękę.