nVent HOFFMAN EGL400UL230 400 W (S x W x G) 85 x 227 x 100 mm
Conrad Electronic
RSS
1365.04 + VAT
- MPN:
- EGL400UL230
- Kod:
- Producent:
- nVent Hoffman
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -7% (27.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla egl400ul230
Grzejnik antykondensacyjny EHG jest dostępny w wersjach o mocy grzewczej od 15 do 150 W. Szeroki asortyment ułatwia znalezienie optymalnej grzałki, nawet do małych obudów. Zapobiega się kondensacji wody nawet przy znacznym spadku temperatury otoczenia.