Dehner Elektronik AD 1500-120-A23 Zasilacz AC/DC do zabudowy 120 V/DC 12.5 A 1500 W
Conrad Electronic
Uniwersalny zakres wejść AC umożliwia zastosowanie na całym świecie w różnorodnych środowiskach. Dostępne są standardowe napięcia wyjściowe w zakresie od 120 VDC do 400 VDC. Zarówno napięcie wyjściowe, jak i prąd wyjściowy można elastycznie i inteligentnie programować w zakresie od 0% do 105%.
Conrad nie oferuje indywidualnych, wymiennych kart interfejsów (A23, A24, C11 i Ethernet), lecz wszystkie modele na napięcia od 120 VDC do 400 VDC w różnych wersjach.
Pojedyncza karta C11 (potencjometry na napięcie i prąd oraz interfejs UART)
Karta w standardzie A23 (praca równoległa) Protokół Cotek STD (RS-485) i obsługa PMBus
Karta standardu A24 (praca równoległa) Modbus i PMBus
Conrad numer artykułu 3338777 AD 1500-120-A23 (120VDC)