RECOM REC20K-4812SZ Przetwornica DC/DC, do PCB, SIP-6, 20 W, 12 V, 1.67 A, 1 szt.
Conrad Electronic
RECOM REC20K-4812SZ Przetwornica DC/DC, do PCB, SIP-6, 20 W, 12 V, 1.67 A, 1 szt. RSS 99.99 99.99 81.29 + VAT
MPN:
REC20K-4812SZ
Kod:
Producent:
RECOM
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (15.08.2025)