Zasilacz AC/DC RECOM RACM140E-36SK/OF 36 V 3.8 A 136.8 W
Conrad Electronic
Zasilacz AC/DC RECOM RACM140E-36SK/OF 36 V 3.8 A 136.8 W RSS 179.00 179.00 145.53 + VAT
MPN:
RACM140E-36SK/OF
Kod:
Producent:
RECOM
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (15.08.2025)