GCM21BR71H105MA03K
TME
GCM21BR71H105MA03K RSS 0.16 0.16 x 10000
MPN:
GCM21BR71H105MA03K
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.88% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.16
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 50V; X7R; ±20%; SMD; 0805; 330mm