GJ4216C81E104JA01D
TME
GJ4216C81E104JA01D RSS 0.25 0.25 x 4000
MPN:
GJ4216C81E104JA01D
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.95% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.24
Ilość [ x szt]: 8000+ 12000+ 20000+ 24000+ 40000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 100nF; 25V; X6S; ±5%; SMD; 0805; 180mm