GCM155R71C273KA37D
TME
RSS
0.03
x 10000
- MPN:
- GCM155R71C273KA37D
- Minimalne zamówienie:
- 10 000 szt.
- Zmiana ceny:
- +0.93% (03.05.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.03
| Ilość [ x szt]: | 20000+ | 30000+ | 40000+ | 50000+ | 60000+ | 100000+ | 120000+ | 150000+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla gcm155r71c273ka37d
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 27nF; 16V; X7R; ±10%; SMD; 0402; 180mm