GCM155R71C273KA37D
TME
GCM155R71C273KA37D RSS 0.03 0.03 x 10000
MPN:
GCM155R71C273KA37D
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.93% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+ 40000+ 50000+ 60000+ 100000+ 120000+ 150000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 27nF; 16V; X7R; ±10%; SMD; 0402; 180mm