DEGSON 15EDGKD-2.5-09P-14-00AH-1 Pin Housing 9 Pins 2.50mm Spacing
Rapid Electronics
DEGSON 15EDGKD-2.5-09P-14-00AH-1 Pin Housing 9 Pins 2.50mm Spacing RSS 6.77 6.77 GBP35.01 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
15EDGKD-2.5-09P-14-00AH-1
Kod:
Producent:
Degson
ISBN:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+100% (23.07.2025)
Poprzednia cena:
The DEGSON 15EDGKD-2.5-09P-14-00AH-1 pin housing cable features 9 pins and a contact spacing of 2.50 mm. It is typically used for secure electrical connections in various electronic devices and applications. Suitable for high-density wiring needs, this cable is manufactured by DEGSON.