Zasilacz awaryjny UPS TOWER RACK 19'' 2U 3000W /3000VA 6x9 Ah R/3000I/PF1 ARMAC
SPEC KABLE
Zasilacz awaryjny UPS TOWER RACK 19'' 2U 3000W /3000VA 6x9 Ah R/3000I/PF1 ARMAC RSS 2638.77 2638.77 2145.34 + VAT
Kod:
105597
Producent:
Armac
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.36% (14.12.2025)
Poprzednia cena:
Zasilacz awaryjny UPS TOWER RACK 3000W /3000VA 6x9 Ah R/3000I/PF1 ARMAC
Najważniejsze funkcje:
Dane techniczne:
* Producent: ARMAC * Topologia UPS: On-line (VFI) * Moc: 3000 W * Moc pozorna: 3000 VA * PowerFactor: 1 * Sprawność urządzenia: 90 % * Typ obudowy: Rack * Liczba gniazd: 8 * Typ gniazda: IEC C13 * Liczba baterii: 6 * Złącza: RS-232, USB Typ-B * Złącze modułu bateryjnego: Tak * Pojemność baterii: 9 Ah * Rodzaj baterii: Kwasowo-ołowiowa VRLA AGM * Napięcie baterii: 12 V * Czas ładowania baterii: 6 h * Zakres napięcia wejściowego: od 110 do 300 V * Zakres częstotliwości wejściowej: od 50 do 60 Hz * Napięcie wyjściowe: 230 V * Zakres napięcia wyjściowego: od 208 do 240 V * Częstotliwość wyjściowa: 50 Hz * Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak * Postać fali (podczas pracy na baterii): Pełna sinusoida * Czas transferu: od 0 do 0 ms * Oprogramowanie: PowerManager II * Rozmiar: 19” * Wysokość teleinformatyczna: 2 U * Wymiary: 505 × 438 × 88 mm * Waga: 23,3 kg
Power Factor
Zużycie energii elektrycznej na potrzeby własne urządzenia jest marginalne, co przekłada się na wysoką energooszczędność. W rezultacie, maksymalna moc podłączonych urządzeń może wynosić 3000W przy mocy pozornej 3000VA.
Wiele możliwości instalacji oraz pomocne akcesoria montażowe w zestawie
Urządzenie można zamontować w 19” szafie Rack na dwa sposoby: za pomocą samych uszu montażowych (w zestawie z produktem) lub z dodatkowym wykorzystaniem zestawu szyn montażowych Armac – R/0019, przy czym ta opcja jest zalecana, ze względu na lepszą stabilność i bezpieczeństwo Battery Pack’u.
Natychmiastowa reakcja
Zwiększona żywotność baterii
Pełne bezpieczeństwo
Idealny dla wrażliwego sprzętu
Nie musisz też inwestować w drogie wyłączniki różnicoprądowego. Model ten może bez trudu współpracować z wyłącznikiem do 30 mA.