Zasilacz na szynę DIN SLIM 48V 5A 240W MEAN WELL | XDR-240E-48
zasilacze online.pl
RSS 234.99 234.99 191.05 + VAT
MPN:
XDR-240E-48
Kod:
mpn:XDR-240E-48
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-8% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
254.99
SPECYFIKACJA:
* parametry wyjściowe:
* napięcie wejściowe 85-264VAC, 120-370VDC
* znamionowe napięcie wyjściowe: 48 VDC
* znamionowa moc wyjściowa: 240 W
* prąd znamionowy obciążenia: 5 A
* zakres napięć wyjściowych: 48...55 VDC
* sprawność konwersji energii: ponad 95,5%
* dodatkowe informacje:
* chłodzenie wbudowanym wentylatorem
* wbudowana aktywna funkcja PFC
* praca równoległa max. 4 jednostek
* sygnalizacja poprawności napięcia wyj. (styk NO)
* zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Zasilacze na szynę DIN Mean Well XDR-240E to wydajne zasilacze przemysłowe o mocy 240W, zaprojektowane z myślą o niezawodnym zasilaniu urządzeń w systemach automatyki, instalacjach przemysłowych oraz aplikacjach LED. Seria obejmuje modele o napięciu wyjściowym 12V, 24V, 36V i 48V, co pozwala na łatwe dopasowanie do różnych potrzeb. Kompaktowa, wąska obudowa typu SLIM umożliwia szybki i wygodny montaż na szynie DIN w ograniczonych przestrzeniach. Zasilacze XDR-240E oferują wysoką sprawność energetyczną oraz komplet zabezpieczeń: przeciwzwarciowych, przeciążeniowych, przepięciowych i temperaturowych, gwarantując bezpieczeństwo i stabilną pracę systemu.