ATS2000W Autotransformator toroidalny 230V/110V, wy: 16A moc 2000W, wym 230x70mm
Cyfronika
ATS2000W Autotransformator toroidalny 230V/110V, wy: 16A moc 2000W, wym 230x70mm RSS 744.00 744.00 604.88 + VAT
Kod:
28151
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+16% (01.02.2023)