QuickCool QC-127-1.4-3.7VMS Ogniwo Peltiera 15.5 V 3.7 A 34.5 W (A x B x C x H) 40 x 40 x - x 4.7
Conrad Electronic
RSS
179.00
145.53 + VAT
- MPN:
- QC-127-1.4-3.7VMS
- Kod:
- Producent:
- QuickCool
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -5% (25.04.2026)