Dehner Elektronik ATM 065T-F240 AC/DC PSU Module 24V 2.71A 65W Med-Grade
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
ATM 065T-F240 open frame
Kod:
Producent:
Dehner Elektronik
ISBN:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
The Dehner Elektronik ATM 065T-F240 open frame AC/DC PSU module is a 65 W printed circuit board power supply unit offering 24 V DC output at 2.71 A. It features a PCB mount and solder lugs suitable for easy integration into electronic projects. Ideal for industrial and commercial applications, it provides reliable power conversion with an open frame design.