Moduł przekaźnikowy Finder 4C.02.9.024.0050 24 V/DC 8 A 2 zestyki przełączne paleta 1 szt.
Conrad Electronic
Moduł przekaźnikowy Finder 4C.02.9.024.0050 24 V/DC 8 A 2 zestyki przełączne paleta 1 szt. RSS 189.00 189.00 153.66 + VAT
MPN:
4C.02.9.024.0050-10
Kod:
Producent:
FINDER
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (28.04.2026)
Poprzednia cena:
199.00
Przekaźnik sprzęgający na szynie DIN 35 mm (EN 60715).