Omron G6K-2G-Y-TR-DC24 Przekaźnik SMD 24 V/DC 1 A 2 zestyki przełączne 1 szt. taśma na dużej rolce
Conrad Electronic
RSS
23.69
19.26 + VAT
- MPN:
- G6K-2G-Y-TR-DC24
- Kod:
- Producent:
- OMRON
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla g6k
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 0.005A (Coil), 36VDC (Coil), 100mW (Coil), 1A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Surface Mount-Straight