Omron G6K-2F-RF-TR03-DC24 Przekaźnik SMD 24 V/DC 1 A 2 zestyki przełączne 1 szt. taśma na dużej rolce
Conrad Electronic
Omron G6K-2F-RF-TR03-DC24 Przekaźnik SMD 24 V/DC 1 A 2 zestyki przełączne 1 szt. taśma na dużej rolce RSS 139.00 139.00 113.01 + VAT
MPN:
G6K-2F-RF-TR03-DC24
Kod:
Producent:
OMRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+43% (28.04.2026)
Poprzednia cena:
97.49
RF Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 0.005A (Coil), 36VDC (Coil), 100mW (Coil), 1A (Contact), 30VDC (Contact), 1000MHz, 1W (RF Input), DC Input, Random, AC/DC Output, Surface Mount-Straight