ABB 1SCA121211R1001 Przełącznik zmiany kierunku OTM250E2CM230V, 1000 V, 250 A
Conrad Electronic
ABB 1SCA121211R1001 Przełącznik zmiany kierunku OTM250E2CM230V, 1000 V, 250 A RSS 15099.00 15099.00 12275.61 + VAT
MPN:
1SCA121211R1001
Kod:
Producent:
ABB
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-13% (26.03.2026)
Poprzednia cena:
Przełączniki z opornikami przejściowymi z napędem silnikowym spełniają normy urządzeń DIN EN 60947-3 i DIN EN 60947-6-1. Przełączniki mają otwarty przełącznik (I-0-II) i nadają się do stosowania jako przełączniki zasilania napędzane silnikiem. Ponadto przełączniki można stosować w zakresie prądu przemiennego i stałego. Przełączniki można montować poziomo, pionowo i na płasko. W zależności od typu napięcie sterujące silnika wynosi 240 V DC, 110 V-240 V AC/DC, 24 V DC, 48 V DC, 110 V-125 V AC/DC i 220 V-240 V AC. Sterowanie napędem silnikowym odbywa się za pomocą przycisku lub centralnego centrum sterowania. Dołączony uchwyt do obsługi awaryjnej można opcjonalnie zablokować w pozycji OFF. Zdalne sterowanie uniemożliwia montaż klamki lub założenie zamka. Jako akcesoria ABB oferuje czarne uchwyty do pracy awaryjnej, styki pomocnicze, czwarte bieguny, zaciski N i PE, osłony zacisków, zaciski przyłączeniowe i wiele innych.