Schneider Electric LXMRL07C1000 Sterowanie 1 szt.
Conrad Electronic
Schneider Electric LXMRL07C1000 Sterowanie 1 szt. RSS 41299.00 41299.00 33576.42 + VAT
MPN:
LXMRL07C1000
Kod:
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-21% (02.05.2026)
Poprzednia cena:
Lexium Cobot to seria robotów współpracujących zaprojektowanych, aby pomagać pracownikom w powtarzalnych zadaniach manualnych. Ten kontroler cobota monitoruje roboty współpracujące o udźwigu od 5 kg do 7 kg, przy napięciu wejściowym od 100 V do 240 V prądu przemiennego, 50-60 Hz. Posiada szybkie wejście do śledzenia taśmy, 16 wejść i wyjść cyfrowych oraz 2 wejścia i wyjścia analogowe. Lexium Cobot został zaprojektowany, aby pomóc pracownikom w wykonywaniu powtarzalnych i żmudnych zadań oraz chronić ich zdrowie poprzez automatyzację linii montażowych. Klasa ochrony wynosi IP44. Posiada interfejs komunikacyjny (złącze RJ45) dla protokołów TCP/IP, Modbus TCP, Modbus RTU, ProfiNet i Ethernet/IP. Wykonany jest z aluminium i stali i waży 12 kg. Ma 410 mm szerokości, 307 mm wysokości i 235 mm głębokości. Kontroler robota współpracującego przeznaczony jest do montażu na podłodze, obok ramion robota w jego obszarze roboczym. Produkt jest certyfikowany zgodnie z normami GB11291.1, EN ISO10218-1, EN60204-1, EN ISO12100, EN ISO13849-1, EN61000-6-2, EN61000-6-4 +A1, ISO13849-1/2, ISO14644-1/9001 i oznaczony. Ten kontroler cobota monitoruje roboty współpracujące o udźwigu od 5 kg do 7 kg. Połączenie z robotem odbywa się za pomocą 6-metrowego kabla. Zaprojektowano go tak, aby stał na podłodze i był umieszczony w pobliżu robota. Roboty współpracujące towarzyszą ludziom w pracy i ułatwiają im pracę. Robot współpracujący to krok w stronę Przemysłu 4.0, w którym operator będzie współpracował z inteligentnymi i manipulującymi robotami.