Zasilacz impulsowy, LED, 75W, 20÷50VDC, 900÷1800mA, 198÷264VAC LC 75W 900-1800MA FLEXC LP EXC
TIM SA
RSS
157.55
128.09 + VAT
- MPN:
- LC 75W 900-1800MA FLEXC LP EXC
- Kod:
- Producent:
- Tridonic
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -2.77% (14.05.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla flexc
Producent: TRIDONIC Typ zasilacza: impulsowy Zastosowanie: LED Rodzaj zasilacza: LED Moc: 75W Napięcie wyjściowe: 20...50V DC Prąd wyjściowy: 0,9...1,8A Napięcie zasilania: 176...280V DC, 198...264V AC Wymiary zewnętrzne: 360x30x21mm Seria producenta: LC Zabezpieczenie: brak obciążenia, przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP, przegrzanie OTP Temperatura pracy: -25...50°C Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa Liczba wyjść: 1 Sprawność: 91% Tryby pracy: stała moc Artykuły współpracujące: 28001122, 28001123, 28001124, 28001125, 28001126, 28001127, 28001128, 28001129, 28001130, 28001131, 28001132, 28001133, 28001134, 28001135, 28001136 Funkcje dodatkowe: DALI-2, funkcja ściemniania rezystancyjnego