Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 90W, 12VDC, 7,5A, 90÷264VAC AMED100S-12SGY
TIM SA
Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 90W, 12VDC, 7,5A, 90÷264VAC AMED100S-12SGY RSS 276.87 276.87 225.10 + VAT
MPN:
AMED100S-12SGY
Kod:
Producent:
AIMTEC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.15% (17.03.2026)