Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 22,5W, 48VDC, 1,25A, 90÷264VAC AMED60-48SGY
TIM SA
Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 22,5W, 48VDC, 1,25A, 90÷264VAC AMED60-48SGY RSS 172.14 172.14 139.95 + VAT
MPN:
AMED60-48SGY
Kod:
Producent:
AIMTEC
ISBN:
Zmiana ceny:
+4.15% (17.03.2026)