Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 240W, 48VDC, 5A, 88÷264VAC, 94 SDR-240-48
TIM SA
Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 240W, 48VDC, 5A, 88÷264VAC, 94 SDR-240-48 RSS 449.69 449.69 365.60 + VAT
MPN:
SDR-240-48
Kod:
Producent:
MEAN WELL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.07% (25.04.2026)
Poprzednia cena:
463.91
Producent: MEAN WELL Typ zasilacza: impulsowy Rodzaj zasilacza: na szynę DIN Moc: 240W Zakres napięć wyjściowych: 48...55V DC Prąd wyjściowy: 5A Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa Montaż: na szynę DIN Wymiary zewnętrzne: 63x125,2x113,5mm Liczba wyjść: 1 Temperatura pracy: -25...70°C Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP,przeciwprzepięciowe OVP,przeciwzwarciowe SCP,przegrzanie OTP Sprawność: 94% Seria producenta: SDR-240 Rodzaj obudowy: 979A Napięcie wyjściowe: 48V DC