ZA SDR-240-48 ZA SDR-240-48
Micros
ZA SDR-240-48 ZA SDR-240-48 RSS 351.73 351.73 285.96 + VAT
Kod:
525684
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.15% (29.04.2026)
Poprzednia cena:
Zasilacz impulsowy; jednowyjściowy; na szynę DIN; 240W; 48V; 5A; wymiary: 63x125.2x113.5mm; waga: 1.03 kg