Zasilacz buforowy, na szynę DIN, 240W, 12VDC, 20A, 90÷305VAC, 90 DRS-240-12
TIM SA
RSS
905.86
736.47 + VAT
- MPN:
- DRS-240-12
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -1.6% (14.01.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla drs
Producent: MEAN WELL Typ zasilacza: buforowy Rodzaj zasilacza: na szynę DIN Moc: 240W Prąd wyjściowy: 20A Podłączenie elektryczne: zaciski śrubowe Montaż: na szynę DIN Wymiary zewnętrzne: 85,5x125,2x129,2mm Liczba wyjść: 1 Temperatura pracy: -30...70°C Sprawność: 90% Seria producenta: DRS-240 Napięcie wyjściowe: 12V DC