Zasilacz impulsowy, LED, 16,8W, 6÷48VDC, 350mA, 180÷264VAC, IP67 LPHC-18-350
TIM SA
Zasilacz impulsowy, LED, 16,8W, 6÷48VDC, 350mA, 180÷264VAC, IP67 LPHC-18-350 RSS 38.14 38.14 31.01 + VAT
MPN:
LPHC-18-350
Kod:
Producent:
MEAN WELL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.7% (17.03.2026)
Poprzednia cena:
36.78
Producent: MEAN WELL Typ zasilacza: impulsowy Zastosowanie: LED Rodzaj zasilacza: LED Moc: 16,8W Prąd wyjściowy: 0,35A Klasa szczelności: IP67 Wymiary zewnętrzne: 140x30x22mm Seria producenta: LPHC-18 Zabezpieczenie: przeciwprzepięciowe OVP,przeciwzwarciowe SCP,przegrzanie OTP Temperatura pracy: -30...70°C Podłączenie elektryczne: przewody 300mm Liczba wyjść: 1 Sprawność: 80% Tryby pracy: stałoprądowy Napięcie wyjściowe: 6...48V DC