Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 120W, 24VDC, 5A, 180÷550VAC WDR-120-24
TIM SA
Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 120W, 24VDC, 5A, 180÷550VAC WDR-120-24 RSS 300.27 300.27 244.12 + VAT
MPN:
WDR-120-24
Kod:
Producent:
MEAN WELL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.06% (25.04.2026)
Poprzednia cena:
309.76
Producent: MEAN WELL Typ zasilacza: impulsowy Rodzaj zasilacza: na szynę DIN Moc: 0,12kW Zakres napięć wyjściowych: 24...29V DC Prąd wyjściowy: 5A Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa Montaż: na szynę DIN Wymiary zewnętrzne: 40x125,2x113,5mm Liczba wyjść: 1 Temperatura pracy: -25...70°C Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP,przeciwprzepięciowe OVP,przeciwzwarciowe SCP,przegrzanie OTP Sprawność: 91% Seria producenta: WDR-120 Rodzaj obudowy: 992B Napięcie wyjściowe: 24V DC