Zasilacz impulsowy, LED, 400W, 24VDC, 16,7A, 90÷264VAC, 127÷370VDC ERPF-400-24
TIM SA
Zasilacz impulsowy, LED, 400W, 24VDC, 16,7A, 90÷264VAC, 127÷370VDC ERPF-400-24 RSS 248.71 248.71 202.20 + VAT
MPN:
ERPF-400-24
Kod:
Producent:
MEAN WELL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.06% (25.04.2026)
Poprzednia cena:
256.57
Producent: MEAN WELL Typ zasilacza: impulsowy Zastosowanie: LED Rodzaj zasilacza: LED Moc: 0,4kW Zakres napięć wyjściowych: 21,6...26,4V DC Prąd wyjściowy: 16,7A Wymiary zewnętrzne: 220,4x130x48mm Seria producenta: ERPF-400 Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP,przeciwprzepięciowe OVP,przeciwzwarciowe SCP,przegrzanie OTP Temperatura pracy: -30...60°C Podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa Liczba wyjść: 1 Funkcje dodatkowe: PFC aktywne Sprawność: 90% Montaż: naścienny Odporność na: działanie czynników atmosferycznych Tryby pracy: stałonapięciowy Napięcie wyjściowe: 24V DC