Wyłącznik silnikowy 0,18kW 220÷690VAC na szynę DIN 3RV1011-0HA10
TIM SA
Wyłącznik silnikowy 0,18kW 220÷690VAC na szynę DIN 3RV1011-0HA10 RSS 335.10 335.10 272.44 + VAT
MPN:
3RV1011-0HA10
Kod:
Producent:
SIEMENS
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (07.02.2026)
Poprzednia cena:
417.55
Producent: SIEMENS Typ zabezpieczenia: wyłącznik silnikowy Seria produceta: 3RV2 Maksymalna moc silnika: 0,18kW Wyzwalacz zwarciowy: 10A Napięcie znamionowe: 220...690V AC Nastawiany zakres wyzwalacza nadprądowego: 0,55...0,8A Montaż: na szynę DIN