M16-JG-24D
TME
M16-JG-24D RSS 65.79 65.79 53.49 + VAT
MPN:
M16-JG-24D
Zmiana ceny:
+1.68% (29.01.2026)
Poprzednia cena:
64.70
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Lampka kontrolna; 16mm; M16; Podśw: LED; Ø16,2mm; IP40; 24VAC; 24VDC