M16-JW-24D
TME
RSS 58.12 58.12 47.25 + VAT
MPN:
M16-JW-24D
Producent:
OMRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.69% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
56.60
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Lampka kontrolna; 16mm; M16; Podśw: LED; Ø16,2mm; IP40; 24VAC; biały