M165-TW-24D
TME
RSS 93.53 93.53 76.04 + VAT
MPN:
M165-TW-24D
Zmiana ceny:
+2.6% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
91.16
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Lampka kontrolna; 16mm; M16; Podśw: LED; Ø16,2mm; IP66; 24VAC; biały