Stycznik TeSys F 110 V Schneider Electric styki: 3-biegunowy 200 kW 400 A 3 NO 110 V CR1F400F7
RS Components
Stycznik TeSys F 110 V Schneider Electric styki: 3-biegunowy 200 kW 400 A 3 NO 110 V CR1F400F7 RSS 14682.37 14682.37 11936.89 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
CR1F400F7
Kod:
341535
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (30.01.2026)
Poprzednia cena:
Magnetyczny stycznik zatrzaskowy Schneider Electric zapewnia podwójną cewkę 110 V AC przy 50 do 400 Hz lub DC do zatrzaskiwania i odblokowywania, zaciski śrubowe do prętów lub kabli z końcówkami.