1S7A-241503DS1U
MPN:
1S7A_241503DS1U
Kod:
1S7A-241503DS1U
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 22,8÷25,2VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 34mA