1S7A-122409DS1U
TME
RSS 37.58 37.58 30.55 + VAT
MPN:
1S7A_122409DS1U
Kod:
1S7A-122409DS1U
Producent:
GAPTEC Electronic
Obudowa:
SIP7
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.08% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
37.55
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 11,4÷12,6VDC; Uwyj: 24VDC; 56mA; SIP7