1S7A-151205DS1U
MPN:
1S7A_151205DS1U
Kod:
1S7A-151205DS1U
Producent:
GAPTEC Electronic
Obudowa:
SIP7
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
38.01
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 14,25÷15,75VDC; Uwyj: 12VDC; SIP7